• Wpisów:825
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis:3 dni temu
  • Licznik odwiedzin:10 207 / 1168 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Dziękuje za cudowną atmosferę i magiczny koncert! To była najlepsza premiera nowego singla w całej mojej karierze... Może dlatego, że nigdy nikt nie siedział, więc pierwszy raz dostałam owacje na stojąco
 

 
Z ekipą po skończonym planie teledyskowym
 

 
“Mam 35 lat, jestem już inną osobą i nie chcę reagować na zaczepki jak dekadę temu. Z szacunku do ludzi, którzy czekają z nadzieją na ten koncert, i ponad 100 artystów, którzy go wspierają, nie powiem nic.” Najnowszy wywiad o Artyści przeciw nienawiści ❤️, który już 27 lutego odbędzie się w Atlas Arenie! Wielki szacunek dla wszystkich, którzy pomagają!
 

 
jak się ma radość w sercu to chce się nią dzielić z innymi Artyści przeciw nienawiści
 

 
Dzięki Wam, mój utwór "Nie mam dokąd wracać" znalazł się w gronie najgorętszych, najważniejszych hitów ostatnich dni Apple Music obok nagrań największych światowych gwiazd. Sprawdźcie ➡️https://apple.co/2HAmlTV";
 

 
Jeśli nie możecie doczekać się albumu, który już za 2 godziny pojawi się online - posłuchajcie jak śpiewam fragment drugiej autorskiej piosenki na krążku - "Nie mam dokąd wracać"
"Dorotę" kupicie m.in. na
https://www.empik.com/dorota-edycja-z-autografem-doda,p1221…
https://merlin.pl/dorota-cd-doda/8131351/
 

 
Urodzinowy koncert Dody

PREMIEROWY, wyjątkowy i niepowtarzalny koncert urodzinowy Dody odbędzie się już 11 lutego o godz. 18:30 w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego w Warszawie.

Podczas koncertu Doda wystąpi wraz z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii pod batutą Wojciecha Zielińskiego, inaugurując trasę Doda z Orkiestrą Symfoniczną, promującą Jej najnowszy album pt. "Dorota".

Artystka zaprezentuje premierowe wykonania piosenek znajdujących się na płycie.

Nadchodzące wydarzenie odbywać będzie się w trybie zamkniętym, tylko dla zaproszonych Gości. Ale nie martwcie się, mamy dla Was niespodziankę!
Przy zakupie biletów ze specjalnej puli VIP na koncert, który się odbędzie 21.03 na Warszawskim Towarze, otrzymacie możliwość uczestnictwa w koncercie urodzinowym Dody! Zaplanowanych jest wiele niespodzianek, nie zabraknie nawet tortu

Nie możemy się Was doczekać!
 

 
To już dziś o północy premiera płyty na serwisach muzycznych! A od jutra w sklepach. My wszyscy widzimy się w sobotę na podpisywaniu w Empiku w Arkadii❤️Warszawa, godzina 150
 

 
Premiera albumu Doda "Dorota" już w piątek. Jeśli chcecie zapewnić sobie cyfrowy pre-order w serwisie Spotify - nic prostszego! Wystarczy jedno kliknięcie i płyta w momencie premiery trafi do Waszej biblioteki albo na playlistę.

Zapraszamy!
 

 
Dziś dzień babci. Nie zapomnieliście złożyć życzeń ? Przynieść kwiatka albo czekoladki
 

 
Od dziś w kioskach moja pierwsza sesja bez make up’u do jakiego przyzwyczaiłam swoich fanów przez ostatnie 20 lat❤️
Jak Wam się podobam w „domowym” wydaniu?
 

 
Całym z Gdańskiem.
 

 
Kobieta nie anioł
 

 
Apel do Edyty Górniak i wszystkich artystów w sprawie koncertu zainicjowanego przez Dodę #artyściprzeciwnienawiści
Edyta Górniak odmówiła wczoraj udziału w tym koncercie podając jako powód, że nie pozwala Jej na to Jej filozofia życiowa. Wierzę, że tekst do Pani Edyty dotrze i szybko zmieni zdanie. Kłócąc się jeszcze o ten koncert sięgniemy dna. Bruku takiego, z jakiego podnieść się już nie będzie sposób. Puszczajcie dalej, niech idzie w świat.
 

 
Na www.Doda.net.pl pojawił się terminarz najbliższych koncertów Dody:

11.02 – Warszawa (impreza zamknięta)
15.02 – Oslo (z zespołem Virgin)
17.02 – Lublin (Filharmonia Lubelska) z orkiestrą
02.03 – Gdynia (Gdynia Arena) w ramach trasy „Legendy Rocka Symfonicznie”
16.03 – Poznań (Poznań Arena) w ramach trasy „Legendy Rocka Symfonicznie”
21.03 – Warszawa (COS Torwar) z orkiestrą
23.03 – Płock (Orlen Arena) w ramach trasy „Legendy Rocka Symfonicznie”
01.06 – Kraków (Tauron Arena) z orkiestrą
14.06 – Gdańsk/Sopot (Ergo Arena) z orkiestrą
 

 
Fani już wysyłają mi swoje bilety na koncert 21 marca na Torwarze Wy tez się wybieracie ?❤️super będzie Was zobaczyć pod scena
 

 
Kochani! Kończę remont, chciałabym przeznaczyć dla osoby potrzebujacej komplet mebli: narożnik rozkładany ,stół z krzesłami,ława. Bardzo prosze by fundacje ,które zajmują się na powaznie pomocą innym odezwały się do mnie na instagramie do końca 15 stycznia.Pod ten adres https://www.instagram.com/dodaqueen/?hl=pl ❤️z pewnością jest mnóstwo rodzin ,które żyjąc w kiepskich warunkach ucieszy ten podarek. Sorry za zdjęcia ale remont trwa i wszystko będzie do odebrania wyczyszczone! Z dobrymi życzeniami na nowy rok dla wszyskich.
 

 
„Legendy Rocka Symfonicznie” to wyjątkowa trasa koncertowa, która odwiedzi Gdynię, Poznań i Płock
 

 
Siedzę w samolocie ,jak ja tego nienawidzę ...... ale już 25 stycznia premiera mojej płyty i tylko to pozwala mi na ten uśmieszek do zdjęcia! W każdym razie do zobaczenia Polsce!!!!!!!!